Nieuwe werkwijze
Sinds begin 2024 is geprobeerd de investeringsplanning terug te brengen naar een meer realistisch niveau. Dat heeft ertoe geleid dat de planning steeds verder is aangescherpt. Om meer grip te krijgen op onze investeringsplanning is meer nodig. Daarom is in de collegevergadering van 17 maart 2026 een nieuwe werkwijze met bijbehorende spelregels vastgesteld.
Belangrijke wijzigingen zijn dat we bij de specifieke investeringen onderscheid maken tussen investeringen in potlood (de voorgenomen investeringen), in voorbereiding en in uitvoering. En we gaan de begroting niet meer volledig belasten met kapitaallasten van investeringen waarmee we nog niet zijn begonnen. Het onderscheid tussen specifieke investeringen, investeringen met eigen dekking en bulkinvesteringen blijft. Voor de nieuwe werkwijze richten we onze aandacht op de specifieke investeringen. De werkwijze voor bulkinvesteringen en investeringen met eigen dekking verandert niet.
In de paragraaf investeringen gaan we bij het onderdeel 'beleid' uitgebreider in op de nieuwe werkwijze.
Bijstellingen bestaand Investeringsplan
In de paragraaf investeringen is onder ‘investeringsplan’ een volledig overzicht opgenomen van alle specifieke investeringen, bulkinvesteringen en investeringen met eigen dekking waartoe uw raad eerder heeft besloten. Ten opzichte van de 1e Voortgangsmonitor 2026 is de planning verder aangescherpt, en is per saldo een investeringsbedrag van 37 miljoen euro van 2026 en 2027 verder weggezet naar 2029 en volgende jaren.
Aanpassing huidig investeringsplan | |||||||
Bedragen x € 1.000 | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 tm | Totaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Planning was | 192.718 | 205.110 | 124.303 | 57.721 | 18.100 | 12.691 | 610.643 |
Planning wordt | 172.501 | 198.387 | 125.153 | 61.631 | 30.444 | 19.936 | 608.052 |
In onderstaand overzicht is een specificatie opgenomen van de wijzigingen in planning in het huidige investeringsplan. Voor zover daarbij sprake is van het overbrengen van een specifiek krediet naar een andere fase (potlood, voorbereiding, uitvoering) of dat kredieten vrij kunnen vallen, lichten we dit na de tabel toe; een uitgebreidere toelichting vindt u terug bij het onderdeel 'investeringsplan' van de paragraaf investeringen.
Nr ERPx | Bedragen x € 1.000 | potlood | Doel | Prg | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | 2032 | Totaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Specifieke kredieten: potlood | ||||||||||||
I000047 | Huisvesting Zuiderveld | 2026 | 13.1 | Ond | 507 | 1.400 | 3.800 | 2.400 | 8.107 | |||
I000117 | Ambitiegestuurde aanpak bij vervangingen OR; potlood | 2026 | 23.1 | Ope | 12.412 | 4.069 | 4.069 | 20.550 | ||||
Specifieke kredieten: voorbereiding | ||||||||||||
I000010 | Gymzaal plus Park Neerbosch | 13.1 | Ond | 100 | 3.340 | 2.060 | 5.500 | |||||
I000030 | Basisschool Hidaya | 13.1 | Ond | 550 | 2.000 | 4.203 | 4.204 | 10.957 | ||||
I000114 | Huisvesting nieuw VO initiatief (korte termijn) | 13.1 | Ond | 300 | 2.700 | 3.000 | ||||||
I000120 | Verkeersveiligheid; voorbereiding | 14.1 | Mob | 0 | 0 | |||||||
X000501 | Infra centrumzijde Stationsdistrict | 18.1 | Won | 1.450 | 3.275 | 1.475 | 2.100 | 9.700 | 9.650 | 3.825 | 31.475 | |
X000803 | Park & Bike NYMA | 17.1 | Won | 2.500 | 2.500 | |||||||
I000106 | Lentse Warande talud/tribune | 17.1 | Won | 0 | 0 | |||||||
I000107 | Lentse Warande vergroening | 17.1 | Won | 0 | 0 | |||||||
I000118 | Ambitiegestuurde aanpak bij vervangingen OR; voorbereiding | 23.1 | Ope | 7.252 | 7.252 | |||||||
I000040 | Realisatie Ateliers | 24.1 | Cul | 0 | 0 | 1.940 | 1.940 | |||||
Specifieke kredieten: uitvoering | ||||||||||||
I000045 | Consultatiebureaus Noord en Dukenburg | 9.1 | WWZ | 353 | 353 | |||||||
I000022 | Huisvesting Aloysius | 13.1 | Ond | 836 | 1.000 | 1.836 | ||||||
I000041 | OWH Hof van Holland | 13.1 | Ond | 5.800 | 4.939 | 10.739 | ||||||
I000113 | Huisvesting nieuwkomersonderwijs PO en VO | 13.1 | Ond | 530 | 270 | 4.800 | 600 | 6.200 | ||||
I000058 | Verkeersveiligheid; uitvoering | 14.1 | Mob | 663 | 949 | 1.612 | ||||||
X000504 | Westentree Stationsdistrict | 18.1 | won | 3.000 | 7.000 | 923 | 10.923 | |||||
X000500 | Infra Westzijde Stationsdistrict | 17.1 | won | 1.400 | 1.800 | 0 | 227 | 3.427 | ||||
X000520 | Schouwburg Renovatie en GO | 24.1 | Cul | 11.592 | 22.717 | 2.500 | 36.809 | |||||
I000068 | Sportpark Vossenpels (kunstgras jeugdveld) | 26.1 | Spo | 0 | 41 | 41 | ||||||
Bulkkredieten | ||||||||||||
I000007 | Kunstgrasvelden | 26.1 | Spo | 100 | 0 | 2.300 | 1.100 | 3.433 | 6.933 | |||
Investeringskredieten, eigen dekking | ||||||||||||
I000048 | Huisvesting Zuiderveld (rendabel deel) | 13.1 | Ond | 975 | 975 | 1.950 | ||||||
I000063 | Investering Hof van Holland Kinderopvang (rendabel) | 13.1 | Ond | 900 | 925 | 1.825 | ||||||
X000750 | Nieuwbouw De Hulsen | 17.2 | Won | 0 | 0 | |||||||
Van voorbereiding naar potlood
Ambitiegestuurde aanpak bij vervangingen OR
Op basis van de bijgestelde planning is van het beschikbare krediet voor voorbereiding 6,65 miljoen euro terug in potlood gezet en zijn de geraamde bedragen voor de kredieten in potlood verder weggezet in de tijd.
Van potlood naar voorbereiding
Huisvesting nieuw VO initiatief (korte termijn)
We stellen voor het beschikbare krediet van 3 miljoen euro van potlood over te brengen naar voorbereiding.
Park & Bike NYMA
We willen het gehele krediet van 2,5 miljoen euro in voorbereiding nemen.
Van voorbereiding naar uitvoering
Verkeersveiligheid voorbereiding, uitvoering
Omdat het krediet Verkeersveiligheid in 2027 volledig in uitvoering gaat, stellen we voor het budget van € 949.000 van ‘Verkeersveiligheid; voorbereiding’ (I000120) van begrotingsjaar 2026 over te zetten naar ‘Verkeersveiligheid uitvoering’ (I000058), begrotingsjaar 2027.
Vrijval van kredieten
Lentse Warande talud/tribune
Het beschikbare krediet van 0,5 miljoen euro kan komen te vervallen.
Lentse Warande vergroening
Het beschikbare krediet van 0,3 miljoen euro kan komen te vervallen.
Nieuwbouw De Hulsen
Het gebouw is in februari 2025 opgeleverd. Het bedrag van 2026 van 1.791 miljoen euro is dus niet meer benodigd en kan vrijvallen.
Nieuwe investeringen
Voor 2027 en volgende jaren stellen we voor een totaalbedrag van 138 miljoen euro nieuwe investeringen voor. We stellen daarbij voor hiervan 56 miljoen euro in potlood te zetten. In de paragraaf investeringen treft u een nadere uitsplitsing van de investeringsbedragen over de periode 2027 tot en met 2036 aan en is per investering een nadere toelichting opgenomen.
Conform de nieuwe spelregels is van een aantal specifieke investeringen expliciet aangegeven dat er eerst een bestedingsvoorstel naar de raad gaat voordat er tot daadwerkelijke uitgaven wordt overgegaan (zie kolom 'bestedingsvoorstel raad'). Waar dit niet is aangegeven, besluit het college hierover.
Bedragen x € 1.000 | Progr. | Bestedings-voorstel raad | Doel | Totaal |
|---|---|---|---|---|
Specifieke investeringskredieten | ||||
Potlood | ||||
Wijkcentrum Villa Nova (optie B) | WWZ | 8.1 | 4.000 | |
Cofinanciering WoMo middelen bereikbaarheid; potlood | Mobiliteit | 14.2 | 7.500 | |
Cofinanciering WoMo/WOKT P+R West | Mobiliteit | 14.2 | 2.000 | |
Cofinanciering WoMo Verleggen snelfietsroute | WSO | 17.2 | 6.011 | |
Uitbreiding fietsparkeren Station Lent | WSO | 14.1 | 6.500 | |
Verduurzaming vastgoedportefeuille | WSO | 17.1 | 11.400 | |
Cofinanciering WoMo herinrichting Tunnelweg e.o. | WSO | 17.1 | 8.061 | |
Winkelcentrum Dukenburg en omgeving | WSO | 17.1 | 5.000 | |
Intensivering gebruik buitensportaccommodaties; potlood | Sport | 26.1 | 6.019 | |
Subtotaal specifieke investeringen, potlood | 56.491 | |||
Voorbereiding | ||||
IJpenbroekweg | Mobiliteit | 14.1 | 3.000 | |
Cofinanc. WoMo herinrichting Tunnelweg e.o.; voorbereiding | WSO | 17.1 | 1.000 | |
Cofinanciering WoMo Joris Ivensplein | WSO | 17.1 | 2.000 | |
Hoofdlocatie Lindenberg | CCE | 24.1 | 3.000 | |
Subtotaal specifieke investeringen, voorbereiding | 9.000 | |||
Uitvoering | ||||
Aankoop Leuvensbroek | Onderwijs | Ja | 15.1 | 9.000 |
Kwakkenbergweg | Mobiliteit | 15.1 | 195 | |
Voorstadslaan | Mobiliteit | 15.1 | 525 | |
Waterstraat | Mobiliteit | 15.1 | 550 | |
Molenweg herinrichting | Mobiliteit | 15.1 | 530 | |
Molenweg-Wolfskuilseweg rotonde | Mobiliteit | 15.1 | 1.000 | |
Kronenburgersingel | Mobiliteit | 15.1 | 650 | |
Invoering GOW30 | Mobiliteit | 15.1 | 1.500 | |
Cofinanciering WoMo middelen bereiknaarheid; uitvoering | Mobiliteit | 14.2 | 2.400 | |
Melding MPG 2026, Infra centrumzijde Stationsdistrict | WSO | 17.2 | 259 | |
Melding MPG 2026, Afslag 38 | WSO | 14.1 | 5.500 | |
Melding MPG 2026, Aanleg Dorpensingel | WSO | 14.1 | 2.900 | |
Bomenplan, toevoegen aan klimaatadaptatie toolbox | OR | 19.1 | 2.000 | |
Extra plankosten Stationsdistrict | WSO | 18.1 | 3.000 | |
Ontwikkeling Kanaalzone-Zuid | WSO | 18.1 | 1.500 | |
Cofinanciering WoMo Archeologie Waalfront | WSO | 17.1 | 1.500 | |
Intensivering gebruik buitensportaccommodaties; uitvoering | Sport | 26.1 | 4.044 | |
Valkhof Museum | CCE | 24.1 | 368 | |
Schouwburg | CCE | Ja | 24.1 | pm |
Chirurgijnskamer | CCE | Ja | 24.1 | 150 |
Subtotaal specifieke investeringen, uitvoering | 37.571 | |||
Subtotaal specifieke kredieten | 103.062 | |||
Investeringskredieten met eigen dekking | ||||
Autoparkeergarage Duet (inclusief cofinanciering WoMo) | Mobiliteit | 14.2 | 8.600 | |
Subtotaal investeringen met eigen dekking | 8.600 | |||
Bulkkredieten; uitbreiding | ||||
Bedrijfsinvesteringen | BD | 1.3 | 3.100 | |
Investeringen Openbare ruimte | Mobiliteit | 15.1 | 10.210 | |
Investeringen openbare ruimte | Mobiliteit | 15.1 | 1.080 | |
Vervanging VRI's | Mobiliteit | 15.1 | 3.400 | |
Gemeentelijke accommodaties: oplading 2029 en 2030 | WSO | 17.1 | 2.000 | |
Extra Asbest | WSO | 17.1 | 200 | |
Woonomgevingsverbeteringen | OR | 23.1 | 750 | |
Vervanging speelvoorzieningen | OR | 20.1 | 750 | |
Kunstgras Hockeyvelden | Sport | 26.1 | 420 | |
Kunstgrasvelden: toekomstige vervanging Luciaweg | Sport | 26.1 | 220 | |
Kunstgrasvelden: jaarlijkse oplading Bulk | Sport | 26.1 | 2.874 | |
Kunstgrasvelden: reparatie vrijval jaarschijf 2025 | Sport | 26.1 | 169 | |
Indexering bulkkredieten | Div. | 1.291 | ||
Subtotaal bulkkredieten | 26.464 | |||
TOTAAL | 138.126 |
Meerjarig beeld
Met de nieuwe investeringen stellen we voor in totaal 138 miljoen euro aan investeringen aan het huidige plan toe te voegen. Meerjarig geeft dat het volgende beeld.
Meerjarig beeld huidig investeringsplan en nieuwe investeringen

Bedragen x € 1 miljoen | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 tm | Totaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totaal investeringen (huidig en nieuw) | 173 | 243 | 146 | 104 | 53 | 26 | 746 |
Totaal nieuwe investeringen | 1 | 45 | 21 | 43 | 23 | 6 | 138 |
Bestaande uit: | |||||||
Specifieke invest.: voorbereiding en uitvoering | 1 | 31 | 9 | 4 | 2 | 47 | |
Specifieke invest. 'potlood' | 12 | 11 | 18 | 9 | 6 | 56 | |
Bulkkredieten | 2 | 1 | 12 | 12 | 1 | 27 | |
Eigen dekking | 9 | 9 |
We stellen van deze nieuwe investeringen voor om 47 miljoen euro aan specifieke kredieten in voorbereiding en/of uitvoering te nemen. Het zwaartepunt valt met een investeringsbedrag van 31 miljoen euro in 2027, bestaande o.a. uit: verplichte aankoop schoolgebouw (9 miljoen euro), eerder gemelde aanpassingen vanuit het MPG (5 miljoen euro), investeringen (voorbereiding en uitvoering) in ons wegennet en infrastructuur (9,7 miljoen euro) en intensivering gebruik buitensportaccommodaties (4 miljoen euro).
Een groot deel van deze nieuwe investeringen, voor een totaalbedrag van 56 miljoen euro, laten we in potlood staan. De jaarbedragen voor bulkkredieten betreffen grotendeels de toevoeging van de eerstvolgende jaarschijven. Zie voor meer informatie en achtergronden over het nieuwe investeringsplan de paragraaf investeringen.
Effect investeringen op de kapitaallasten
Er is een doorberekening gemaakt van de kapitaallasten van alle investeringen, inclusief de de voorgestelde nieuwe investeringen. Dat geeft het volgende beeld.
Bedragen x € 1 miljoen | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | 2032 | 2033 | 2034 | 2035 | 2036 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budget kapitaallasten (*) | 43,5 | 45,8 | 53,3 | 55,6 | 55,9 | 56,2 | 56,5 | 56,8 | 57,1 | 57,4 |
Benodigde kapitaallasten | 43,5 | 50,0 | 51,3 | 55,7 | 57,0 | 55,7 | 54,0 | 51,9 | 49,5 | 47,3 |
Verschil budget -/- benodigd | 0,0 | -4,2 | 2,0 | 0,0 | -1,0 | 0,5 | 2,5 | 5,0 | 7,6 | 10,2 |
Kapitaallasten investeringen in potlood | 0,0 | 0,5 | 1,9 | 4,3 | 4,9 | 5,0 | 5,1 | 5,0 | 4,9 | 4,8 |
(*): budget 2027 is verlaagd met 1,5 miljoen euro vanwege vrijval, budget 2030 is opgehoogd met 1,7 miljoen euro structureel. Dit is verwerkt in het financieel beeld
In 2028 wordt een tekort op het beschikbare budget verwacht. Dit is grotendeels veroorzaakt door de verwachte onderuitputting van 5,5 miljoen euro die in de Stadsbegroting 2026 is opgenomen. Vanwege mogelijke vertragingen in de realisatie en het feit dat we in 2029 een overschot op het budget verwachten, stellen we voor hierop geen bijstelling te doen.
In de laatste regel van de tabel is aangegeven wat de benodigde ruimte is voor de kapitaallasten van investeringen die nu nog in potlood staan. De tabel laat ook zien, dat er vanaf 2032 - zie verschil budget en benodigd - ruimte ontstaat. Dat betekent dat we het komende jaar voor de kapitaallasten van investeringen in potlood geen extra ruimte hebben. Bij de volgende Stadsbegroting maken we de balans op en zullen dan zo nodig aan uw raad een bijstelling op het beschikbare budget voor kapitaallasten voorstellen zodat investeringen die nu in potlood staan in voorbereiding en/of uitvoering kunnen worden genomen.
