In onderstaande tabel presenteren we de nieuwe investeringen die we op willen nemen in het investeringsplan. We maken onderscheid tussen de specifieke investeringen, de bulkinvesteringen en de investeringen met eigen dekking. Na de tabel volgt een toelichting. Ten aanzien van de dekking van de kapitaallasten van deze investeringen verwijzen we naar het onderdeel 'beleid' van deze investeringsparagraaf.
Bedragen x € 1.000 | Progr. | Bestedings-voorstel raad | Doel | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | 2032 | 2033 | 2034 | 2035 | 2036 | Totaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Specifieke investeringskredieten | |||||||||||||||
Potlood | |||||||||||||||
Wijkcentrum Villa Nova (optie B) | WWZ | 8.1 | 2.000 | 2.000 | 4.000 | ||||||||||
Cofinanciering WoMo middelen bereikbaarheid; potlood | Mobiliteit | 14.1 | 2.500 | 2.500 | 2.500 | 7.500 | |||||||||
Cfinanciering WoMo/WOKT P+R West | Mobiliteit | 14.2 | 1.000 | 1.000 | 2.000 | ||||||||||
Cofinanciering WoMo Verleggen snelfietsroute | WSO | 17.2 | 500 | 2.700 | 2.811 | 6.011 | |||||||||
Uitbreiding fietsparkeren Station Lent | WSO | 14.1 | 5.000 | 1.500 | 6.500 | ||||||||||
Verduurzaming vastgoedportefeuille | WSO | 17.1 | 2.400 | 2.700 | 3.000 | 3.300 | 11.400 | ||||||||
Cofinanciering WoMo herinrichting Tunnelweg e.o.; potlood | WSO | 17.1 | 8.061 | 8.061 | |||||||||||
Winkelcentrum Dukenburg en Omgeving | WSO | 17.1 | 5.000 | 5.000 | |||||||||||
Intensivering gebruik buitensportaccommodaties; potlood | Sport | 26.1 | 2.695 | 1.575 | 1.749 | 6.019 | |||||||||
Subtotaal specifieke investeringen, potlood | - | 12.400 | 11.395 | 18.136 | 9.049 | 2.700 | 2.811 | - | - | - | - | 56.491 | |||
Voorbereiding | |||||||||||||||
IJpenbroekweg | Mobiliteit | 14.1 | 2.000 | 1.000 | 3.000 | ||||||||||
Cofinanciering WoMo herinrichting Tunnelweg e.o.; voorbereiding | WSO | 17.1 | 300 | 200 | 500 | 1.000 | |||||||||
Cofinanciering WoMo Joris Ivensplein | WSO | 17.1 | 100 | 100 | 200 | 800 | 800 | 2.000 | |||||||
Hoofdlocatie Lindenberg | CCE | 24.1 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 3.000 | |||||||||
Subtotaal specifieke investeringen, voorbereiding | 400 | 3.300 | 2.700 | 1.800 | 800 | - | - | - | - | - | - | 9.000 | |||
Uitvoering | |||||||||||||||
Aankoop Leuvensbroek | Onderwijs | Ja | 15.1 | 9.000 | 9.000 | ||||||||||
Kwakkenbergweg | Mobiliteit | 15.1 | 195 | 195 | |||||||||||
Voorstadslaan | Mobiliteit | 15.1 | 525 | 525 | |||||||||||
Waterstraat | Mobiliteit | 15.1 | 550 | 550 | |||||||||||
Molenweg herinrichting | Mobiliteit | 15.1 | 530 | 530 | |||||||||||
Molenweg-Wolfskuilseweg rotonde | Mobiliteit | 15.1 | 1.000 | 1.000 | |||||||||||
Kronenburgersingel | Mobiliteit | 15.1 | 650 | 650 | |||||||||||
Invoering GOW30 | Mobiliteit | 15.1 | 1.500 | 1.500 | |||||||||||
Cofinanciering WoMo middelen bereikbaarheid; uitvoering | Mobiliteit | 14.1 | 2.400 | 2.400 | |||||||||||
Melding MPG 2026, Infra centrumzijde Stationsdistrict | WSO | 17.2 | 259 | 259 | |||||||||||
Melding MPG 2026, Afslag 38 | WSO | 14.1 | 1.750 | 2.950 | 800 | 5.500 | |||||||||
Melding MPG 2026, Aanleg Dorpensingel | WSO | 14.1 | 2.900 | 2.900 | |||||||||||
Bomenplan, toevoegen aan klimaatadaptatie toolbox | OR | 19.1 | 500 | 500 | 500 | 500 | 2.000 | ||||||||
Extra plankosten Stationsdistrict | WSO | 18.1 | 750 | 750 | 750 | 750 | 3.000 | ||||||||
Ontwikkeling Kanaalzone-Zuid | WSO | 18.1 | 1.000 | 500 | 1.500 | ||||||||||
Cofinanciering WoMo Archeologie Waalfront | WSO | 17.1 | 750 | 750 | 1.500 | ||||||||||
Intensivering gebruik buitensportaccommodaties; uitvoering | Sport | 26.1 | 4.044 | 4.044 | |||||||||||
Valkhof Museum | CCE | 24.1 | 368 | 368 | |||||||||||
Schouwburg | CCE | Ja | 24.1 | pm | - | ||||||||||
Chirurgijnskamer | CCE | Ja | 24.1 | 150 | 150 | ||||||||||
Subtotaal specifieke investeringen, uitvoering | 259 | 27.562 | 6.450 | 2.050 | 1.250 | - | - | - | - | - | - | 37.571 | |||
Subtotaal specifieke kredieten | 659 | 43.262 | 20.545 | 21.986 | 11.099 | 2.700 | 2.811 | - | - | - | - | 103.062 | |||
Investeringskredieten met eigen dekking | |||||||||||||||
Autoparkeergarage Duet (inclusief cofinanciering WoMo) | Mobiliteit | 14.2 | 8.600 | 8.600 | |||||||||||
Subtotaal investeringen met eigen dekking | - | - | - | 8.600 | - | - | - | - | - | - | - | 8.600 | |||
Bulkkredieten; uitbreiding | |||||||||||||||
Bedrijfsinvesteringen | BD | 1.3 | 1.550 | 1.550 | 3.100 | ||||||||||
Investeringen Openbare ruimte | Mobiliteit | 15.1 | 5.105 | 5.105 | 10.210 | ||||||||||
Investeringen openbare ruimte | Mobiliteit | 15.1 | 1.080 | 1.080 | |||||||||||
Vervanging VRI's | Mobiliteit | 15.1 | 1.700 | 1.700 | 3.400 | ||||||||||
Gemeentelijke accommodaties: oplading 2029 en 2030 | WSO | 17.1 | 1.000 | 1.000 | 2.000 | ||||||||||
Extra Asbest | WSO | 17.1 | 200 | 200 | |||||||||||
Woonomgevingsverbeteringen | OR | 23.1 | 375 | 375 | 750 | ||||||||||
Vervanging speelvoorzieningen | OR | 20.1 | 250 | 250 | 250 | 750 | |||||||||
Kunstgras Hockeyvelden | Sport | 26.1 | 420 | 420 | |||||||||||
Kunstgrasvelden: toekomstige vervanging Luciaweg | Sport | 26.1 | 55 | 55 | 55 | 55 | 220 | ||||||||
Kunstgrasvelden: jaarlijkse oplading Bulk | Sport | 26.1 | 1.437 | 1.437 | 2.874 | ||||||||||
Kunstgrasvelden: reparatie vrijval jaarschijf 2025 | Sport | 26.1 | 169 | 169 | |||||||||||
Indexering bulkkredieten | Div. | 297 | 317 | 300 | 322 | - | 7 | 6 | 6 | 14 | 22 | 1.291 | |||
Subtotaal bulkkredieten | - | 1.632 | 622 | 11.941 | 11.794 | - | 7 | 6 | 6 | 14 | 442 | 26.464 | |||
TOTAAL | 659 | 44.894 | 21.167 | 42.527 | 22.893 | 2.700 | 2.818 | 6 | 6 | 14 | 442 | 138.126 |
